fbpx

Oferta

Social Media 

Media społecznościowe są kluczowym aspektem sukcesu – zwiększają zasięg działalności firmy na niekończącą się sieć, w której obecni są również klienci Twojej firmy. Już dziś zadbaj o to, by jak największa grupa odbiorców mogła przeczytać, że jesteś! Pomożemy Ci wypromować markę w taki sposób, aby każdy wiedział, czym się zajmujesz.
W swojej ofercie dysponujemy działaniami na portalach społecznościowych, takich jak:

Facebook

Twitter

YouTube

Google+

oraz wiele, wiele innych – na życzenie Klienta.

Oferujemy: 

  • Założenie fanpage na Facebooku i profilu na Google+ (lub innych wg życzeń klienta)
  • Dodanie zdjęć i uzupełnienie informacji o firmie
  • Dwa wpisy tygodniowo
  • Pozyskanie nowych fanów
  • Odświeżanie informacji (zdjęcia w tle, profilowe)
  • Organizowanie rozdań i kunkursów
  • Comiesięczny raport z postępów

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Chcesz wykreować pozytywny wizerunek swojej firmy? My Ci w tym pomożemy! Identyfikacja wizualna to sposób na zbudowanie wizerunku firmy oraz jej tożsamości. Przekłada się na symbole, które określają markę – są jej wyznacznikiem na rynku, dzięki nim firma jest rozpoznawalna przez otoczenie.Nasi specjaliści pomogą oraz doradzą Ci w przygotowaniu elementów takich jak:

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co pozwoli stworzyć całościową, efektywną kampanię reklamową – są to materiały promocyjne i wiele innych elementów, dzięki którym Twoja działalność zyska nowych klientów i wzbudzi u nich pozytywne odczucia.

Strony www

Tworzymy strony internetowe wysokiej klasy, które pozwolą wizualnie ukazać działalność, plany, cele oraz wszystko to, na co składa się Twoja marka. Budujemy strony od podstaw – z uwzględnieniem potrzeb każdego Klienta i funkcji, która dana witryna ma spełniać.

Tworzymy strony internetowe wysokiej klasy, które pozwolą wizualnie ukazać działalność, plany, cele oraz wszystko to, na co składa się Twoja marka. Projektujemy wszelkiego rodzaju witryny internetowe – od nieskomplikowanych, po strony wykonane w technologii wykorzystującej HTML/PHP/FLASH. Budujemy strony od podstaw – z uwzględnieniem potrzeb każdego Klienta i funkcji, która dana witryna ma spełniać.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie strony to ważny element funkcjonowania Twojej działalności w internecie. Często to od tego zależy Twoje „być albo nie być” w sieci. Czy wiesz, że firmy znajdujące się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google – zyskują najwięcej zapytań ofertowych?Indywidualne dopasowanie strategii SEO ma istotny wpływ na widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwarki.
Dzięki temu, konsumenci, wyszukując Twoje produkty lub usługi – znajdą właśnie Twoją stronę.

Nasi specjaliści pomogą Ci:

Odpowiednio skonfigurować treści na Twojej witrynie

Usprawnić jej funkcjonowanie w wymiarze technicznym

Dobrze dostosować działanie strony w wersji mobilnej

Pomogą odświeżyć stronę, oraz popularność witryny

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pakiet odpowiedni dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Search